Telefon: +372 5256 627
Kadaka tee 187c Tallinn

Sportsummutite meistriklass

Tipp-kvaliteediga väljalaskesüsteemid otse tootjalt

Fuchs. Saksa tipp-kvaliteediga mootoriõlid

Kõige soodsamad 2-aastase garantiiga veermiku- ja piduriosad

Ära maksa nime, maksa ainult varuosa eest.

Originaalistki tugevama ehitusega Meyle Heavy duty veermikuosad

Laienenud valik kõikidele autodele !

varuosad kõikidele sõidukitele

parim valik varuosi, suurim valik varuosabrände. Kiire toimetus üle eesti tasuta.

MEIL ON KÕIGE LAIEM VALIK ERINEVATE TUNTUD TOOTJATE VARUOSI

Bosch ja Varta akud.

Vaata hindu tooted menüüst !
AutoINT on alates 2008.a. spetsialiseerunud nõudlikumate autoomanike teenindamisele, pakkudes autovaruosi koos nõustamisega. Kui sa ei tunne ennast kindlalt veebipoest varuosade valimises; kui sul pole aega või viitsimist mööda veebipoode kolada; kui sa tahad olla kindel, et saad hinnale vastavad kvaliteetsed varuosad. Siis aitab sind AutoINT varuosaagent.

KAHEKSA HEAD PÕHJUST, miks osta varuosad alati samalt varuosaagendilt :

1. SA SAAD ALATI SOOVITUD KVALITEEDIS JA USALDUSVÄÄRSED VARUOSAD. Varuosaagendil on varuosaturul toimuvast ülevaade, aastatepikkused kogemused enamike tootebrändide müügis, milliste brändide varuosad on kindlasti usaldusväärsed igal konkreetsel juhul eraldi.

2. SA SAAD KÕIK VARUOSAD MUGAVALT ÜHEST KOHAST. Olgu originaal- või tarvikvaruosad – varuosaagendil on kontaktid kõikide varuosade maaletoojatega ning brändiesindajatega nii Eestis, naabermaades kui kaugemates Euroopa riikides. Omades 24/7 online infot kümnete kuni 2000-2500 km raadiuses olevate ladude laoseisudest, tellib kogenud varuosaagent sulle vajaminevad varuosad kiiresti kokku ja saadab kõik korraga Sulle lähimasse pakiautomaati või postkontorisse üldjuhul järgmiseks – ülejärgmiseks päevaks. Samal ajal, kui Sina saad netipoodides aja raiskamise ja võib-olla valede asjade kokkutellimise asemel tegeleda oma töö, hobi, pere või sõpradega.

3. KAUPADE KOHALE SAATMINE EESTI PIIRES ON TASUTA. See on sama hea, kui ostaksid varuosa oma kohalikust autopoest. Juhul kui seal on üldse selline. Ainult, et varuosaagendil on tõenäoliselt pakkuda suurem valik; on tõenäoliselt täpsemad teadmised Sinu auto ehitusesest ja saad kindlasti õiged varuosad; saad konsultatsiooni ja infot varuosade hindade ja saadavuse kohta nädalapäevast ja kellaajast olenemata just siis, kui sul omal on aega sellega tegeleda ilma tööjuurest või kodust lahkumata. Kõik asjad saad omale lähimast pakiautomaadist möödaminnes kätte järgmisel-ülejärgmisel päeval, kui nagunii toidupoodi lähed.

4. VARUOSAAGENT AITAB KOKKU HOIDA SINU RAHA, aidates teha etteantud eelarve juures optimaalne valik. Vaadates, et sa ei raiskaks oma raha rämpsu peale.

5. VÕID OLLA KINDEL, ET SAAD ALATI ÕIGED VARUOSAD, ega raiska aega valesti tellitud/saadetud asjade edasi-tagasi saatmise peale. Nö. universaalsetes varuosapoodides tuntakse harva konkreetse auto täpset ehitust ja aastate lõikes toimuvaid muudatusi. Palgatöötajatest müüjatel on sageli võrdlemisi ükskõik. Sageli ei saadagi üldse aru, mida küsitakse või ei teata, kas või kust küsitud varuosa saab. Rääkimata netipoodidest, kus pead tuginema ainult enda teadmistele, piiratud infole ning sageli vigastele tootevõrdlustele ja kataloogidele.

6. SA EI SAA KUNAGI PETTA. Võid olla kindel, et tellitud asjad saad kätte alati ja lubatud tähtajal. Kõikidel toodetel on garantii. Kõikide ostudega saad kaasa ostudokumendi. Kõik probleemid ja garantiijuhtumid lahendatakse võimalikult vähese ajakuluga ja nii vähe ebamugavusi valmistades kui võimalik.

7. LOJAALSE KLIENDINA SAAD ALATI NÕU JA KONSULTATSIOONI. Sinu personaalne varuosaagent pühendab Sulle aega, süveneb Sinu probleemi. Varuosaagendil on teadmised autoehitusest, kogemused tüüpvigadest, nõuanded remondivõteteks.

8. OSTES LOJAALSE KLIENDINA ALATI SAMAST KOHAST SAAD KOKKUVÕTTES ODAVAMALT. Iga detail ei ole alati hetke parima hinnaga, kuid lojaalse kliendina saad püsikliendisoodustust ja vajadusel eripakkumisi ja vastutulelikkust, mida kord siit kord teisest kohast juhuoste tehes ei saa.


MEIE TEAME MIDA ME TEILE MÜÜME !

Te ei leia meie kodulehelt varuosade hindu nagu traditsioonilises netipoes vaid et saaksime olla kindlad, et iga klient saaks endale täpselt oma nõudmistele ja võimalustele sobivad varuosad soovime konsulteerida teid enne müüki meili või telefoni teel. Saatke oma päring soovitud varuosadega ja aitame teha õige valiku!

Meile võite helistada ja kirjutada igal ajal. Reeglina vastame ja vajadusel anname varuosi ka hilistel tundidel ja puhkepäevadel. Tallinnast kaugemate klientideni toimetame kauba Omniva, Smartposti, Cargobussi või kulleriga iga päev! Püsiklientidele tasuta.

Nii paindlikku ja personaalset teenindust kui meil ei leia Te mitte kuskilt mujalt. Arvestame ka Teie kõige erilisemate soovidega, et ostmine oleks Teile mugavaim ja lihtsaim.

Auto International | bmw@autoint.ee
+372 5256 627