Telefon: +372 5256 627
Kadaka tee 187c Tallinn

Sportsummutite meistriklass

Tipp-kvaliteediga väljalaskesüsteemid otse tootjalt

Fuchs. Saksa tipp-kvaliteediga mootoriõlid

Kõige soodsamad 2-aastase garantiiga veermiku- ja piduriosad

Ära maksa nime, maksa ainult varuosa eest.

Originaalistki tugevama ehitusega Meyle Heavy duty veermikuosad

Laienenud valik kõikidele autodele !

varuosad kõikidele sõidukitele

parim valik varuosi, suurim valik varuosabrände. Kiire toimetus üle eesti tasuta.

MEIL ON KÕIGE LAIEM VALIK ERINEVATE TUNTUD TOOTJATE VARUOSI

Bosch ja Varta akud.

Vaata hindu tooted menüüst !


Koostöös Eesti ja lähimaade suurimate varuosaladudega on erinevate tootjate varuosade valik piiritu ja saadavus kiire. Üldjuhul 1-2 päevase tarneajaga saate enamasti misiganes tootja varuosad kätte. Enamikele autodele.

HINNAD

Helistage või saatke e-kiri aadressil bmw@autoint.ee oma soovitud varuosade hinnapäringuga. Nii saame kindlad olla, et soovitud asjad on õigeks ajaks kohapeal olemas ega ei pea tegema tühisõitu. E-mailidele vastame esimesel võimalusel, reeglina juba mõnekümne minuti jooksul.

Väga tähtis on, et kirjeldaksite võimalikult täpselt oma auto keremudelit, mootori kubatuuri ja võimsust, väljalaskeaastat ning BMW, Saabi ja Mini puhul andke võimalusel ka VIN kood. Nii saame leida Teie autole täpselt sobivad varuosad. Kirjas peaks olema ka Teie nimi ja telefoninumber.

Väga kiirete küsimuste korral on Teil alati võimalus meile helistada telefonil 5256627.
Teie kõnedele ja e-mailidele vastame ka puhkepäevadel ja hilistel õhtutundidel. Kui telefon on siiski kinni või ei vasta, saatke e-kiri oma küsimuse või tellimusega.

TELLIMINE

Varuosi saate tulla ostma meie müügikontorisse. Tallinnast kaugemate klientideni saadame kauba Post24, Smartposti või mõne muu kulleriga, misjuhul see jõuab Teieni juba järgmisel hommikul.
Kauba kättesaamise ja saatmise ajal pole piire. Kokkuleppel võib see toimuda 7 päeva nädalas ja vajadusel 24h ööpäevas. Enamikel juhtudel on kauba saatmine Eesti piires tasuta. Väga väiketsele tellimustele võib lisanduda kohaletoimetamise tasu. Püsiklientidele on kohaletoimetamine alati tasuta!

TASUMINE

Tasuda saate nii sularahas, pangakaardiga kui ülekandega.
Teistesse linnadesse saadetava kauba eest tuleb tasuda ülekandega ning selleks saadame ettemaksuarve Teie e-maili aadressile. Kaup pannakse teele peale arve tasumist.
Müügikontoris saate tasuda sularahas ja pangakaardiga.
Auto International | bmw@autoint.ee
+372 5256 627