Telefon: +372 5256 627
Kadaka tee 187c Tallinn

Sportsummutite meistriklass

Tipp-kvaliteediga väljalaskesüsteemid otse tootjalt

Fuchs. Saksa tipp-kvaliteediga mootoriõlid

Kõige soodsamad 2-aastase garantiiga veermiku- ja piduriosad

Ära maksa nime, maksa ainult varuosa eest.

Originaalistki tugevama ehitusega Meyle Heavy duty veermikuosad

Laienenud valik kõikidele autodele !

varuosad kõikidele sõidukitele

parim valik varuosi, suurim valik varuosabrände. Kiire toimetus üle eesti tasuta.

MEIL ON KÕIGE LAIEM VALIK ERINEVATE TUNTUD TOOTJATE VARUOSI

Bosch ja Varta akud.

Vaata hindu tooted menüüst !
BMW ja MINI VARUOSAD

AutoINT-i omanik ja partnerid on muude automarkide kõrval BMW fanaatikud, kes lisaks igapäevasele antud autodega tegelemisele omavad ise praegu ja on omanud mitmeid erinevaid BMW mudeleid, puutudes seeläbi igapäevaselt kokku nende sõidukite kasutamisel ilmneda võivate probleemidega.

Omame märkimisväärselt palju praktilisi kogemusi BMW ehitusest ja varuosadest pidades mh. silmas konkreetsete varuosade vastupidavust erinevate tootebrändide lõikes. Tõenäoliselt on meil ka kõige laiem BMW ja MINI varuosade erinevate tootebrändide valik, mistõttu leiab igaüks igal juhul sellised varuosad, mis on soovide- ja taskukohased.

BMW ja MINI sõidukitele saab meilt täisvalikut varuosi viimse kui mutrini. Tänu suurele hankijateringile saame pakkuda täpselt Teie soovidele ja võimalustele vastavaid varuosi kõikidelt tuntumatelt tootjatelt. Nii originaalosi kui alternatiivseid. Pikale kogemusele tuginedes tunneme müüdavat kaupa ja konkreetsete sõidukite detailset ehitust ning tüüpilisi probleeme. Toetudes väga suurele kohalike ja lähimaade hankijateringile saame tarnida pea kõiki nii originaal- kui tarvikvaruosi lühikeste tarneaegadega enamikul juhtudel samal päeval või 1-3 päevaga.

Auto International | bmw@autoint.ee
+372 5256 627