Telefon: +372 5256 627
Kadaka tee 187c Tallinn

Sportsummutite meistriklass

Tipp-kvaliteediga väljalaskesüsteemid otse tootjalt

Fuchs. Saksa tipp-kvaliteediga mootoriõlid

Kõige soodsamad 2-aastase garantiiga veermiku- ja piduriosad

Ära maksa nime, maksa ainult varuosa eest.

Originaalistki tugevama ehitusega Meyle Heavy duty veermikuosad

Laienenud valik kõikidele autodele !

varuosad kõikidele sõidukitele

parim valik varuosi, suurim valik varuosabrände. Kiire toimetus üle eesti tasuta.

MEIL ON KÕIGE LAIEM VALIK ERINEVATE TUNTUD TOOTJATE VARUOSI

Bosch ja Varta akud.

Vaata hindu tooted menüüst !
Käivitusakud

Aku tuleb valida autotootja soovitustele vastavalt ja jälgides mahtuvusele, käivitusvoolu tugevusele ja hinnale lisaks ka seda, et ta vastaks valmistustehnoloogia poolest teie auto elektritarbijate vajadustele. Vanemale madala varustustasemega sõidukile ei ole otstarbekas panna suurt ja kallist akut samal ajal kui mõne aasta vanusele ja elektrilisasid täis pakitud autole on vaja valida selline, mis oleks võimeline pidama vastu suurtele energiavajadustele ka siis kui mootor ei tööta.

Akude hinnakirjad logole klikkides. Valige oma sõidukilele sobiv aku kasutades Boschi akukataloogi..

Enamikel akutootjatel on akud jagatud erinevateks nö. klassideks. Allpool olev on abiks nende seas orienteerumiseks. Sarnaselt nelja gruppi jaguneb see reeglina kõigil.

Bosch S3 aku vanematele sõidukitele

Bosch S3 aku vanematele sõidukitele. Kindel käivitus tagasihoidlikuma elektrilise lisavarustusega ja vanematele sõdukitele hea hinna eest.

Bosch S4 on võimas kesklassi autodele sobiv energiaallikas

Bosch S4 on võimas kesklassi autodele sobiv energiaallikas. Bosch S4 aku garanteerib moodsate keskmise lisavarustusega sõidukite energiavajadused. Pakub tavaakudest kuni 15% suuremat käivitusvõimsust ja on kuni 15% pikema elueaga.

Bosch S5 aku moodsatele ja võimsa mootoriga autodele

Bosch S5 aku moodsatele ja võimsa mootoriga autodele. Soovitatav kõikidele 10-15a vanustele autodele, millel rohkelt elektrilist lisavarustust. Pakub tavalistest akudest umbes 30% suuremat käivitusvõimsust ja kindlat käivitust ka ekstreemsetel temperatuuridel. On u. 30% pikema elueaga kui tavalised käivitusakud. Täidab või ületab kõikide tehaste originaalakude nõuded.

Bosch S6 aku innovtiivse AGM tehnoloogiaga

Bosch S6 aku pakub parimat võimsust ja käivitamisomadusi. Eriti sobiv luksusautodele, mis on varustatud paljude mugavus- ja turvasüsteemidega. Tänu AGM (Absorbent Glass Mat) tehnoloogiale on Bosch S6 aku võrreldes vanade klassikaliste akudega lekkekindel ja pika elueaga. Ka peab Bosch S6 aku vastu sügavamale tühjenemisele ja mõningasele ülelaadimisele.

Auto International | bmw@autoint.ee
+372 5256 627